צימרים בצפון

צימרים בצפון הם האבות המייסדים של ענף הצימרים בישראל וללא ספק מהפופולאריים שבהם.

צימרים בצפון מפגישים שני מרכיבים איכותיים ביותר לחוויית נופש אחת גדולה ומופלאה, ראשית צימרים בצפון מביאים את קסמו של חבל הארץ הצפוני הידוע כאטרקציה מדהימה בפני עצמו עם נופו ההררי של הגליל, רמת הגולן התמירה, עמקי הצפון, ימת הכינרת הנהדרת וכול אותם מושבים, ישובים וערים מופלאות כמו עכו העתיקה, ראש פינה הפסטורלית ועוד, כולם חלק ממה שמגיש הצפון הישראלי למבקריו.
בנוסף יש באזור אין ספור מסלולי טיולים רגליים, טיולי אופניים, מסלולים מיוחדים לרכיבת סוסים וגם אפשרות לחוות את הצפון מהר יותר עם ג’יפים, טרקטורונים וכו’ או רטוב יותר עם סירות פדלים, קייאקים, אבובים ועוד.
השלווה והטבע הפראי מחד והאטרקציות והפעילויות מאידך הם שהופכים את צפון ישראל ללהיט בקרב המטיילים והנופשים שנה אחר שנה.

המרכיב השני שיש לאירוח צימרים בצפון הוא הצימרים עצמם. כאמור, צימרים בצפון הם החלוצים הראשונים ותחת חגורתם ישנן כבר שנים רבות של ניסיון באירוח אלפי מבקרים מישראל והעולם כולו. במהלך השנים צימרים בצפון שמרו על מעמדם בחוד החנית התיירותית על ידי שאיפה מתמדת למצוינות. בעלי צימרים בצפון פועלים תמיד על מנת לשפר את חווית הנופש שלהם על ידי הוספת מתקני ספא מפנקים, הנחות לאורחיהם באטרקציות שונות באזור, אפשרות לארוחת בוקר ישראלית, ארוחות שף במשך כול היום, מטפלים איכותיים שמגיעים עד לצימר ונותנים טיפול מדהים במקום, הכנסת ג’קוזי איכותי לתוך היחידה, מסכי LCD חדישים ומה לא.

הבחירה הפופולארית הזו לנפוש אצל צימרים בצפון מוכיחה את עצמה מזה זמן רב ולא חסר נופשים מכל הסוגים והמינים שישמחו לשתף אתכם בחוויות נהדרות מהנופש האחרון שלהם בצפון, אצל חלק זו כבר ממש התמכרות והם ממשיכים לחזור אל צימרים בצפון ולגלות בכל פעם צימר אחר שמציע דברים אחרים באווירה אחרת.
ישנם צימרים בצפון המדגישים את האלמנט החקלאי והכפרי של האזור הן בעיצוב והן במגוון הפעילויות המוצעות ויש כאלה שמשתמשים בצפון כרקע פסטורלי מדהים ליחידות צימרים יוקרתיות שבאותה מידה יכלו להיות באלפים השוויצריים או בכפר צרפתי קסום. ישנם צימרים בצפון שמותאמים במיוחד לזוגות אוהבים שרוצים ליהנות מאהבתם בפרטיות רומנטית וישנם צימרים שמאפשרים למשפחות לבלות יחד במתחם מרווח וגדול עם שלל פינוקים והפתעות לכל המשפחה.

צימרים בצפון היו וכפי הנראה גם יישארו האייקון של תופעת הצימרים בישראל, הן אלו שהתחילו את הכול והם אלו שמובילים את הענף עד עצם היום הזה. אי אפשר להמעיט מחשיבותם ואיכותם של צימרים במקומות אחרים בארץ אבל בהחלט ניתן לומר שהענף הפורה ביותר של התחום פורח בצפון.