צימרים זולים

אצל רוב האנשים צימרים משמעותם פינוק, איכות, פסטורליות, שלווה ורוגע וכל זה בדרך כלל מתקשר עם מחיר יקר אבל האמת היא שצימר איכותי וטוב ממש לא חייב להיות צימר יקר, בטח לא לאור העובדה שיש כל כך הרבהצימרים זולים בישראל.
צימרים זולים הוקמו במטרה להוות פיתרון לכל מי שמחפש חופשה טובה אבל לא יכול לשלם סכומים גבוהים מידי למשל חיילים ברגילה, זוגות צעירים לפני או מיד אחרי החתונה, משפחות שרוצות לקחת את כל הילדים ולתת לכולם חופשה נעימה, עבור כל אלה הסכומים של חלק מהצימרים בארץ פשוט לא רלוונטיים והם מעדיפים להתפשר טיפה ולקבל את החופשה שהם חולמים עליה במחיר שנוח להם.

איך יכולים להיות צימרים זולים
צימרים זולים הם ברוב המקרים זולים בשל אחת משלושת האופציות הבאות –

ריחוק – ישנם צימרים זולים שנמצאים רחוק יחסית מאזור הפעילות והאטרקציות ומצריכים את הנופשים לנסוע בכדי להגיע אליהן. אין מדובר בנסיעות ארוכות אבל בהתחשב בכך שיש צימרים קרובים יותר זה בהחלט מהווה גורם בבחירת הצימרים. הוזלת המחיר מאזנת את זה.
אם אתם מבקשים לעצמכם זמן איכות אחד בחברת השני הריחוק מהאטרקציות לא צריך לעניין אתכם וזו יופי של הזדמנות להשיג צימרים זולים, איכותיים ומפנקים במיוחד.

מחוץ לעונה – בעלי צימרים רבים מחפשים למשוך אורחים גם מחוץ לעונה התיירותית הרגילה על ידי הורדת המחיר והצעת פעילויות שונות המתקיימות בין קירות המתחם. אלו צימרים זולים ביותר ובהחלט שווה לחפש אותם במידה ואינכם בונים על שהייה רבה בחוץ או טבילות בבריכה.
חבילת בסיס – מספר צימרים זולים בישראל עדיין עובדים על הפורמט הישן של הצימרים כיחידות אירוח בסיסיות בלבד. צימרים זולים מסוג זה לרוב מהווים נקודת יציאה נוחה אל אתרים ואל אטרקציות בהן מבלים הנופשים רוב היום והיידה עצמה משמשת בעיקר לשינה.

צימרים זולים ורשת האינטרנט
אין בכלל ספק כי המקום הטוב ביותר לאיתור צימרים זולים היא רשת האינטרנט. אתרי נופש וצימרים מאפשרים לגולשים לבחון צימרים שממיונים לפי המחיר, בצורה כזו ניתן ישר לראות צימרים זולים שמתאימים לכם מבלי לבזבז זמן יקר על הצעות לא מתאימות.
בנוסף רשת האינטרנט מצטיינת גם בהגשת מבצעים והנחות עדכניות ביותר לקהל הגולשים שמניבות אף הן חופשות מדהימות בתוך צימרים זולים ונעימים.
יתרון נוסף לאיתור צימרים זולים דרך הרשת היא היכולת לצפות בתמונות ברורות של המקום, ההתבוננות בתמונות מעלימה כל סיכוי לאכזבה או הפתעה לא נעימה בעת ההגעה למקום. דרך נוספת לוודא שזה לא יקרה היא לקרוא את הביקורות, במידה ויש, ולראות מה יש לאנשים ממש כמוכם שהיו וחוו לספר על החופשה שלהם.

נסו ולא תצטערו