מעלית הזמן בירושלים
קניון ממילא, ירושלים,

ימים ושעות פעילות:

א'-ה':

10:00-17:20

ו':

10:00-14:00

שבת:

סגור

בחגים: סגור

פתח תפריט משנה

ראשי

שלח פנייה לאתר הלינה

מעלית הזמן בירושלים

מעלית הזמן בירושלים – בואו לצאת למסעות מדהימים: מסע במעלית הזמן אל סודות ירושלים, מסע מרתק אל החלל, מסע בקפסולה זעירה אל תוך גוף האדם ומסע מרגש אל נפלאות העבר, ההווה והעתיד של בירת ישראל!
מעלית הזמן בירושלים מציעה מבחר של 4 מיצגים שונים:

מעלית הזמן – רדו אל מעמקי האדמה בירושלים, שם תפגשו פנים אל פנים את שלמה, ירמיהו, צדקיהו, הורדוס ורבים אחרים שחיו ופעלו כאן… החוויה מעבירה את 3,000 שנות ההיסטוריה של ירושלים בצורה מרתקת ובאמצעים חדשניים הגורמים לצופים לחוש כאילו ירדו אל מעמקי ההסטוריה של ירושלים והפכו להיות חלק ממנה. 

אני ירושלים – חוויה רב חושית ייחודית המשלבת שלל מראות, צלילים, ריחות ואנשים, המחברת אתכם אל ירושלים של העבר של ההווה ושל המחר, ירושלים של מטה וירושלים של מעלה. המופע נוצר מתוך רצון לתת לכל אחד ואחת להתחבר אישית לבירת ישראל, לנשום את הגוונים, להתרגש ולרגש, לצלול יחד אל תוך החוויה ולמצוא בה את הקשר האישי שלנו אל העיר שחוברה לה יחדיו. 

מסע ביקום – בואו לראות מקרוב את הרגע בו נוצר היקום – המפץ הגדול. צאו למסע במערכת השמש שלנו, סביב כדור הארץ, הירח והפלנטות השכנות והלאה אל מרחבי היקום, צפו בתופעות שונות ומדהימות בתלת מימד, החווייה מסתיימת בהמחשה ייחודית של גודלו של כדור הארץ ביחס לשאר היקום, ושל גודלו של גוף האדם ביחס לחלקיקים המרכיבים אותו. 

מסע בגוף האדם – מיצג זה חושף את סודותיה של המכונה המשוכללת ביותר שהאדם לא תכנן: גוף האדם עצמו. צאו למסע מרתק שיגלה לכם את התשובות לשאלות הללו באמצעות הדמיות תלת-מימדיות מרהיבות ומדויקות. המסע מתאפשר בזכות “אינפו”, רובוטית-קפסולה עתידנית אשר מנחה את המסע ומספקת נקודת מבט ייחודית משלה על הנעשה בגופנו. 

ימים ושעות פעילות:
ימים א’-ה’: 10:00-17:20.
ימי ו’: 10:00-14:00.
בשבתות וחגים – סגור.

הכניסה מותרת מגיל 5 ומעלה.

באטרקציה שימוש במערכות סימולציה, הקרנה וקול חזקים. לפיכך, חולי לב, נשים בהריון הסובלים מבעיות גב, תנועה וסחרחורות, מתבקשים לשבת במושבים הקבועים בלבד, מספר מקומות נייחים מוגבל, במצגים גוף האדם ומסע ביקום אין אפשרות לכיסאות נייחים, רק כיסאות בתזוזה!

יש להקפיד ולהגיע לאטרקציה כ- 15 דקות לפני תחילת המסע לצפייה בסרטון בטיחות, המסע ב”מעלית הזמן” מתחיל בדיוק בשעה היעודה! במקרה של איחור, לא נוכל להבטיח את מקומכם באולם. חובה לתאם מראש את מועד וסוג המיצג בטלפון 02-6248381
כרטיסים מוזלים ניתן לרכוש באמצעות כרטיס האשראי באתר צ’ופרים פלוס המאובטח, בקישור זה – מעלית הזמן

מפת הגעה:

מעלית הזמן בירושלים - קניון ממילא, ירושלים | 02-6248381